• Sal. Haz 18th, 2024

BASIN TOPLANTILARI

BASIN TOPLANTISI-BASIN TOPLANTILARI- HABERLERİ

Opel Frontera ile Otomobil Dünyasında Yeniden Doğuş

ByYilmaz Parlar

May 14, 2024

Opel’in modeli Frontera, modern tasarımıyla ve güçlü performansıyla karşımıza çıkıyor..

 Yenilikçi Tasarım: Opel Frontera, ikonik tasarım öğeleriyle modern bir yorum kazanıyor. Yeniden şekillendirilmiş ön ızgara, keskin hatları ve dinamik gövde yapısıyla dikkat çekiyor.

İleri Teknoloji: Frontera’nın iç mekânı, kullanıcı dostu teknolojiyle donatılmış. Akıllı multimedya sistemleri, güvenlik teknolojileri ve sürücü destek sistemleriyle donatılan araç, sürüşü daha keyifli hale getiriyor

Güçlü Performans: Yeniden tasarlanan motor seçenekleriyle Opel Frontera, yüksek performans ve verimlilik sunuyor. Gücünü teknolojinin en son yeniliklerinden alan Frontera, her yol koşulunda üstün bir sürüş deneyimi vadediyor.

Almanya  otomobil devlerinden Opel, Frontera modelini 14 mayaıs 2024 Salı günü Istanbul Marmara Sea, JW Marriott Hotelde, Opel CEO’su Florian Huettl, Tasarım Başkan Yardımcısı Mark Adams ve Ürün ve Fiyatlandırma Kıdemli Başkan Yardımcısı Tobias A. Gubitz’in de katılımıyla tanıtıldı.

Opel Frontera,  Yenilenen tasarımı ve gelişmiş özellikleriyle, araç tutkunlarını heyecanlandırmaya hazır bir şekilde yollara çıkmaya geliyor.

Güçlü motor seçenekleri, yenilenmiş iç mekanı ve teknolojik özellikleriyle Opel Frontera, macera dolu bir sürüş deneyimi sunacak

Yeni Frontera, geniş bagaj hacmi ve çeşitli motor seçenekleriyle dikkat çekiyor. Opel CEO’su Florian Huettl, markanın 125. yılını kutladıklarını ve Frontera’nın esnek özellikleri ve elektrikli motor seçeneğiyle yeni müşteri kitlesini hedeflediğini belirtti. Florian Huettl, “Müşterilerimize yenilikçi, pratik ve her şeyden önemlisi ulaşılabilir mobilite sunarak her zaman ileriye doğru yol aldığımız 125 yılı geride bıraktık. Yeni Opel Frontera da son derece esnek özellikleri, geniş iç hacmi ve elektrikli motor seçeneğiyle yeni müşteri gruplarının beğenisini kazanacak” dedi.

Yenilikçi özellikler arasında Intelli-Seats adı verilen konforlu koltuklar ve 48 volt teknolojisine sahip hibrit veya tam elektrikli güç seçenekleri bulunuyor.

Yeni Frontera, geniş iç mekanı, çarpıcı tasarımı ve kapsamlı teknolojik özellikleriyle farklı kullanıcı ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Frontera’nın modern tasarımı ve zengin donanım listesi, markanın Alman mühendisliği ve sürüş kalitesini bir araya getiriyor. Yenilikçi özellikler arasında öne çıkan “Intelli-Seats” adlı konforlu koltuklar ve çarpıcı tasarım detayları, yeni Frontera’nın karakterini vurguluyor.

Teknolojik açıdan da iddialı olan yeni Frontera, hibrit veya tamamen elektrikli güç seçenekleri sunarak çevre dostu bir sürüş deneyimi vaat ediyor. Bu güç seçenekleriyle Frontera, hem performans hem de çevre dostu bir seçenek sunuyor. Ayrıca kapsamlı donanım listesiyle farklı kullanıcı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik tasarlanmış.

Opel’in yenilikçi ve modern tasarım anlayışını yansıtan yeni Frontera, otomobil tutkunları için heyecan verici bir seçenek olarak öne çıkıyor.

yilmazparlar@yahoo.com