• Cts. Tem 20th, 2024

BASIN TOPLANTILARI

BASIN TOPLANTISI-BASIN TOPLANTILARI- HABERLERİ

SKAL İstanbul Kulübü, Yeni Üyeler-Masetro Hotel

ByYilmaz Parlar

Mar 9, 2024

 Dinamik SKAL Kulübe, Dinamik Üyeler

Turizm sektöründe başarılı bir şekilde faaliyet gösterenlerin bir araya geldiği dinamik bir Uluslararası topluluk olan SKAL Kulübün, sadece İstanbul değil, Türkiye genelinde de turizm tanıtım faaliyetleri ve her türlü hizmetleri başarıyla gerçekleştiren SKAL İstanbul Kulübü sürdürebilir büyümesiyle dinamik üyelerini ağına katmaya devam ediyor.

 Başkanlığını Can Arınel’in yaptığı SKAL İstanbul Kulübü, yeni üyelerin ritueli ve rozetlerini takmak için, Genel Müdür Selçuk Şentepe ve Danışman Semih Hazar’ın ev sahipliğiyle, Maestro Hotelde üyeleriyle biraraya geldi.

 SKAL İstanbul Kulübü Yönetim kurul üyeleri, Mustafa Yalçın, Selma Tatar, Eski SKAL İstanbul Kulübü Başkanı ve USDF Yönetim Kurulu Üyesi Ayşe Önen, Geçmiş dönem Uluslararası SKAL Dernekleri Federasyon Başkanı USDF Disiplin Kurulu Başkanı Faik Alsaç, Eski Dünya Başkanı Hülya Aslantaş, Konuk Türk pop müzik ses sanatçısı ve oyuncu Ömür Gedik başta olmak üzere SKAL İstanbul Kulübü üyeleri, yeni üyelerin kulübe alınışa and içmelerine tanıklık etdiler.

 Yerli ve yabancı turistlere İstanbul’u ve Türkiye’yi en iyi şekilde tanıtmak desteklemek, turizmi geliştirmek amacıyla ve şehrin turizm potansiyelini artırmak hedefli SKAL İstanbul Kulübünün, yeni üyeleri; Universal Turizm A.Ş. Operasyon Müdürü Fatih Dönmez, Raddisson Hotel President Genel Müdürü  Menders Karaküçük, Talya Bilişim Tic. San A.Ş Bölge satış Müdürü Yahya Emrah Durak, Başardılar Tur. Taş. Ldt Şti. Müşteri İlişkiler Müdürü Sezen Akyazı Tokdemir, Boğaziçi Üniversitesi  Son Sınıf Öğrencisi Şuara Gök, gibi değerli turizmciler.

 Yeni üyeler farklı bir bakış açısı ve deneyim setiyle geliyor. Mevcut üyelerin vizyonunu genişletmek, etkileşimleri zenginleştirmek, yeni perspektifler ve deneyimlerle geliyor.

 Kendi alanlarında deneyimli ve başarılı kişiler olan İşbirliği ve Ağ Oluşturma Fırsatları yaratacaklardır. Kendileriyle sohbet ile söyleşi yaptığımız yeni üyeler, Uluslararası Bağlantılar -Prestij, Bilgi- Deneyim, Kaynak Paylaşımı, Etkinlik – Proje Katılımı, Potansiyel İş Fırsatları,Topluluk Desteği ve Dayanışma özetle Topluluk Ruhunu Güçlendirme, şeklinde ivme kazandıracaklarını dile getirdiler.

 Toplantı sonrası Rojda Ahmetoğlu ile The Maestro Hoteli Gezdik. The Maestro Hotel, özel olarak tasarlanmış 30 ila 95 metrekare arasında değişen 47 lüks konuk odası; 28 Deluxe Oda, 6 Executive Oda, 11 Süit, 1 Vegan Oda ve 1 Penthouse gibi farklı seçenekleri mevcut.

 Özenle dizayn edilen hizmet yaklaşımı ve otel içinde sunduğu kişiselleştirilmiş lüks deneyimi ile fark yaratıyor. Daha kapıda karşılama ile başlayan incelik; otel içinde misafirlere sunulan hizmetler ve ürünler ile de kendini hissettiriyor.

 Hem gastronomi hem de konaklama alanındaki güçlü bilgi ve deneyim ile; misafir deneyiminde mükemmellik için her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş durumda.

 Rojda Ahmetoğlu’na Hotel haakında sorularımıza özetle;  “The Maestro zarif ve seçkin bir hizmetlerimizle  misafirlerimize, unutamayacakları güzellikte bir deneyim vaad ediyoruz. Böylece Misafirlerimizde eşsiz İstanbul hikâyesine kendi öykülerini eklemek düşüyor.” Şeklinde mükemmel konaklama deneyimi yaşattıklarını dile getiriyor.

 yilmazparlar@yahoo.com

SKAL İstanbul Kulübü, Yeni Üyeler-Masetro Hotel